›Young Ashley and her family‹

12. august 2014 at 17:59 | Miss Ashley |  ○ Family
Tato nejpůvabnější blondýnka, která dostala toto překrásné jméno Ashley Michelle Tisdale se narodila dne 2. července 1985 v New Jearsey svým rodičům Mikeimu a Lise...Ashley má také o 4 roky starší sestru Jennifer... Poté si zahrála malou roli v tehdy populárním seriálu "7th Heaven" (sedmé nebe), což byl start její profesionální herecké kariéry..V 15 letech u Ashley přišel nečekaný zlom..Díky vedlejším rolím se Ashley nejvíc proslavila v nejznámějším seriálu "Beverly Hills 90210"! Tento seriál ji nejvíc proslavil v kariéře..Všichni Ashley znáte jako chůvu dvou hlavních postav Maddie Fitzpatrick, v Disney seriálu "Sweet Life of Zack and Cody"(Sladký život Zacka a Codyho). Seriál se stal populárním, a Ashley se stala slavnou Disney herečkou po celém světě. Tento seriál byl dokonce nominovanán na "Kid's Choice Awards" či ceny Emmy! Ale Ashley si naši pozornost získala především díky své nejznámější roli na světě....Víte už jakou myslím ?? Ano máte pravdu Ashley všichni znáte jako namyšlenou fiflenu, která dostane vždycky to co chce...ano víte koho myslím, je to namyšlená blondýnka a hlavně mrcha Sharpay Evans, kterou znázte z filmu High School Musical 1,2 a 3..Když jí tato role tak moc proslavila, rozhodla se, že natočí svůj vlastní film s názvem Sharpay's Fabulous Adventure (Sharpay a její báječné dobrodružství), který byl natočený v roce 2011...
Ashley není ale známá jen jako herečka...ale i zpěvačka! Ve stejném roce, kdy byla premiéra filmu "High School Musical 2", vyšlo Ashleyno první sólové album. Konkrétně 6.února 2007, s názvem "Headstrong", které mělo velký úspěch! Songy, jako třeba "Be Good to Me", "He said She said", "Not Like That" nebo "Suddenly" se staly pro Ashley typické. Ashley uspořádala turné po celé Americe-Headstron Tour: Acros America. K CD bylo pak vydáno ještě DVD o Ashley, turné, a natáčení CD- "There's Something about Ashley"! První CD to ale zdaleka nekončilo. Druhé CD, které nese název "Guilty Pleasure" Ashley natáčela až po premiéře HSM 3. Lidé očekávali, že bude trochu podobné tomu prvnímu, že bude ve stylu pop a R and B a taky dance stylu. CD bylo ale docela jiné! Bylo rocko-popové, a nejenom u CD byla změna! I Ashley se změnila! Lidé ji stále měli zapamatovanou jako potvoru Ashley, a právě to chtěla změnit! Nejenom stylem hudby, ake taky tím, jak vypadala...Obarvila si totiž vlasy na přírodní hnědou barvu! Také se rozešla s přítelem Jarredem Murrilo, tanečníkem v HSM, který jí prý podváděl, a právě na základě těchto zkušeností napsala songy jako třeba "It's Allright, It's OK", což byl první singl, nebo třeba "Delete You". Druhý singl, který také bořil hitparády byl "Crank It Up".
Tato úžasná sexy blondýnka Ashley Tisdale se zasnoubila se svým přítelem, hudebníkem Christopherem Frenchem dne 8. srpna 2013.. Dnes je to rok od jejího zansoubení...snad se dočkáme brzy svatby :) a jak k tomu vlastně došlo ??K požádání o ruku údajně došlo, když si pár užíval romantického rande v New Yorku. "Stalo se to na 103. patře, na vrcholu Empire State Building. Bylo to dokonale romantické" uvedl pro americký magazín Life & Style dvojici blízký zdroj.
image host image host image host image host image host

> Ashley Tisdale With Mike Tisdale [?x] <

> Ashley Tisdale With Lisa Tisdale [?x] <

> Ashley Tisdale With Jennifer Tisdale I?xI <

> Ashley Tisdale With Mikayla Dawn I?xI <

> Ashley Tisdale with Christopher French IXI <
@ miss-ashtisdale.blog.cz >> 2014 - 2015
 


Poll

Které CD máte od Ashley nejraději ??

Headstrong
Guilty Pleasure

Comments

1 Luci Luci | Email | Web | 12. august 2014 at 21:36 | React

wow je super se o ní něco dozvědět :) třeba Sladký život Zacka a Codyho znám, ale nepoznala jsem ji :/ ale mám ráda její písničky a v HSM ji úplně miluju ♥

2 Mirco Mirco | Web | 13. august 2014 at 11:21 | React

cele som si to rrpecitla dozvedel som sa zas o nieco viac o talentovanej ashley :)

3 Lily Love Lily Love | Web | 13. august 2014 at 18:33 | React

To její druhé album mám :DDDD Ani jsem nevěděla,že hrála v Beverly Hills :D

4 Charmed-ka.Pavla Charmed-ka.Pavla | Web | 13. august 2014 at 19:37 | React

Super :-) Ash to s Chrisem přeju, ikdyž mi byl sympatičtějsí Scoot..ale Ash je s Chrisem šťastná, tak jim to snad bude klapat!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement